Умови використання сайту

Умови використання сайту

Використовуючи сайт Habid.com (далі - Habid) Ви погоджуєтеся з цими Умовами від свого імені або від імені будь-якого суб'єкта - юридичної або фізичної особи, яка представляє Ваші права на законних підставах.

Умови Habid можуть змінюватися або доповнюватися час від часу і ці зміни або доповнення набувають чинності з дати їх публікації. Ви погоджуєтесь час від часу перевіряти ці Умови і використання Habid вважається вашою явною згодою зі зміненими Умовами.

Відмова від відповідальності

Матеріали і послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. Habid не гарантує точності і повноти матеріалів, програм і послуг, що надаються на цьому Сайті, крім актуальності даних про їх наявність.

Habid в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти і ціни.

Habid ні за яких обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включаючи, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виник внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і свої контактних даних. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.